Startsida

Dela sidan på sociala medier

Kontaktinformation

Sladdar och kopplingar bakom teknisk maskin.

Kontakt

Kulturhuset tio14

Postadress: Myntgatan 10-14
791 62 Falun

Besöksadress: Teatergatan 3
791 62 Falun

Bokning

Meta Svedberg
Tel: 023-826 84
E-post: meta.svedberg@falun.se

Suzanne Hägg (föräldraledig)
Tel: 023-879 60
E-post: suzanne.hagg@falun.se

Vaktmästare/Scen

Jonas Hagborg
Tel: 023-823 38
E-post: jonas.hagborg@falun.se

Extern kommunikation

Fredrik Timeus
Tel: 023-879 62
E-post: fredrik.timeus@falun.se

Verksamhetssamordnare

Ronnie Svenblad
Tel: 023-824 26
E-post: ronnie.svenblad@falun.se

Enhetschef

Jocke Vredelius
Tel: 023-824 39
E-post: jocke.wredelius@falun.se

 

Kultur- och fritidsnämndens fadderpolitiker Kulturhuset tio14

Johan Eklund
Tel: 070-679 35 51
E-post: johan.eklund@falun.se

Bertil Eek
Tel: 070-664 54 50
E-post: bertil.eek@falun.se

Kenth Carlson
Tel: 076-271 10 58
E-post: kenth.carlson@falun.se

Sidan uppdaterad 2017-06-28