Lyssna på sidan Lyssna

Dela sidan på sociala medier

Kontaktinformation

Kontakta oss

Kulturhuset tio14

Postadress: Myntgatan 10-14
791 62 Falun

Besöksadress: Teatergatan 5
791 62 Falun

E-post: kulturhusettio14@falun.se

Vi som jobbar på Kulturhuset tio14

Enhetschef på Kulturhuset tio14

Enhetschef

Jocke Vredelius
Tel: 023-824 39
E-post: jocke.wredelius@falun.se

Enhetschef på Kulturhuset tio14

Bokning

Helena Bergsten (vikarie för Suzanne Hägg)
Tel: 023-879 60 (Telefontid: vardagar 08.00-12.00)
E-post: kulturhusettio14@falun.se

Enhetschef på Kulturhuset tio14

Verksamhetssamordnare

Ronnie Svenblad
Tel: 023-824 26
E-post: ronnie.svenblad@falun.se


Enhetschef på Kulturhuset tio14

Vaktmästare/Tekniker

Patrik Forsberg
Tel: 023-825 33
E-post: patrik.s.forsberg@falun.se


Enhetschef på Kulturhuset tio14

Värd

Meta Svedberg
Tel: 023-826 84
E-post: meta.svedberg@falun.se

Enhetschef på Kulturhuset tio14

Vaktmästare/Tekniker

Aron Klarström
Tel: 023-829 46
E-post: aron.klarstrom@falun.se


Enhetschef på Kulturhuset tio14

Vaktmästare

Anders Strand
Tel:
E-post: anders.strand@falun.se


Enhetschef på Kulturhuset tio14

Värd

Fetie Sahiti
Tel:
E-post: fetie.sahiti@falun.se


Enhetschef på Kulturhuset tio14

Lokalvårdare

Claudia dos Santos
Tel:
E-post: claudia.dos.santos@falun.se

Enhetschef på Kulturhuset tio14

Lokalvårdare

Hanna Eriksson
Tel:
E-post: hanna.m.eriksson@falun.se


Enhetschef på Kulturhuset tio14

Visuell kommunikatör

Caroline Strand
Tel:
E-post: caroline.strand@falun.se


Enhetschef på Kulturhuset tio14

Kreativ coach

Klas Sjörén
Tel: 023-82045
E-post: klas.sjoren@falun.se

Enhetschef på Kulturhuset tio14

Kreativ coach

Karolina Nordman
Tel:
E-post: karolina.nordman@falun.se

Sidan uppdaterad 2019-09-19