Lyssna på sidan Lyssna

Dela sidan på sociala medier

Kontaktinformation

Kontakta oss

Kulturhuset tio14

Postadress:

Falu kommun
Kulturhuset tio14

79183 Falun

 

Besöksadress: Teatergatan 5
791 62 Falun

E-post: kulturhusettio14@falun.se

Vi som jobbar på Kulturhuset tio14

Bild på Suzanne Hägg

Bokning

Suzanne Hägg
Tel: 023-87960
E-post: kulturhusettio14@falun.se

Portträttbild på Joakim.

Enhetschef

Jocke Vredelius
Tel: 023-824 39
E-post: jocke.wredelius@falun.se

Portträttbild på Ronnie.

Verksamhetssamordnare

Ronnie Svenblad
Tel: 023-824 26
E-post: ronnie.svenblad@falun.se

Portträttbild på Patrik.

Tekniker/ Bokning Stora scenen

Patrik Forsberg
Tel: 023-825 33

E-post: patrik.s.forsberg@falun.se

 


Portträttbild på Aron.

Vaktmästare/Tekniker

Aron Klarström
Tel: 023-829 46
E-post: aron.klarstrom@falun.se

Portträttbild på Claudia.

Lokalvårdare

Claudia dos Santos
Tel:
E-post: claudia.dos.santos@falun.se

Portträttbild på Hanna.

Lokalvårdare

Hanna Eriksson
Tel:
E-post: hanna.m.eriksson@falun.se

Portträttbild på Fetie.

Värd

Fetie Sahiti
Tel:
E-post: fetie.sahiti@falun.se

Portträttbild på Anders.

Vaktmästare

Anders Strand
Tel:
E-post: anders.strand@falun.se

 


Sidan uppdaterad 2020-10-15